بسم الله الرحمن الرحيم

Posts filed under 'دانلود نرم افزار'

نرم افزار پیام رسان فارسی همراه اول

نرم افزار پیام رسان فارسی
پس از دو هفته تاخیر از سوی شرکت ارتباطات سیار ایران, ارائه شد.
شركت ‌ارتباطات ‌سیار ایران، از صبح امروز(یكشنبه 16 تیرماه 87)، نرم‌افزار پیام ‌رسان فارسی را عرضه كرد.
با استفاده از نرم‌افزار پیام‌ رسان فارسی شما می ‌توانید پیامک ‌های فارسی با حجم حدود 200 کاراکتر را ارسال نمائید. این در حالی است که در حالت عادی  و بدون استفاده از این نرم افزار، پیامک های فارسی با حجم بیش از 70 کاراکتر به چندین پیامک شکسته می شوند و این مساله هزینه مضاعفی را برای کاربر تحمیل می کند. بنابراین، استفاده از این نرم افزار نه تنها امکانات فارسی را برای ارسال پیامک های شما فراهم می سازد ، بلکه باعث صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های شما خواهد شد.

لازم به ذکر است که  این  نرم افزار امکان ارسال پیامک های فارسی در دو حالت فشرده و غیر فشرده را دارد. در حالت فشرده  گوشی تلفن همراه گیرنده باید نرم افزار پیام رسان فارسی را داشته باشد تا پیامک دریافتی قابل خواندن باشد، ولی درحالت غیر فشرده، پیامک ارسالی بر روی گوشی هایی  که  این نرم افزار را ندارند نیز قابل خواندن می باشد. نحوه استفاده از این دو حالت در راهنمای نرم افزار آمده است. توصیه می شود قبل از استفاده از این نرم افزار راهنما را به دقت مطالعه نمائید.

راهنمای کامل نرم افزار را می توانید از اینجا مطالعه فرمایید.

دانلود - 93 کیلوبایت فایل jar ( قایل نصب بر روی اکثر گوشی ها )

دانلود - 93 کیلوبایت فایل jar و jad ( مخصوص نصب بر روی گوشی‌هایی که برای نصب علاوه بر فایل jar نیاز به فایل jad نیز دارند؛ نظیر اغلب گوشی‌های سامسونگ، برخی از گوشی‌های نوکیا و … )

دانلود - 93 کیلوبایت فایل jar برنامه برای گوشی‌هایی که دکمه C یا Clear ندارند.

نحوه نصب برنامه بر روی گوش ها

گزارش خطا، پیشنهادات، سوالات و نتایج تست بر روی گوشی ها

+ نوشته شده در  جمعه یازدهم مرداد ۱۳۸۷ساعت 4:41  توسط moslem.kh  |